top of page

Şile Köpek Eğitimi - Şile Köpek Çiftliği

Şile köpek eğitim merkezi açısından çok sayıda kuruma sahiptir. Pro Dog Club da İstanbul Köpek Eğitim Merkezi olarak hizmet vermektedir. Köpek eğitim merkezleri, köpek çiftlikleri köpekleri en doğru eve kavuşturana kadar onlarla ilgilenmektedir. Gerekli eğitimlerden geçmeleri gerektiği zaman sahipleri tarafından bu merkezlere bırakılmaktadır. Rehabilitasyon, psikoloji eğitimleri, karakter analizleri, koruma eğitimleri, itaat eğitimleri dâhil pek çok egzersiz ve uygulama köpek eğitim merkezlerinde yer almaktadır.


Köpeklerde Neden Eğitim

Köpekler henüz yavru iken, anne sütünden kesildiği andan itibaren eğitime başlatılabilmektedir. Doğru olan süreç de budur. Özellikle ileride sahipleri ile bir ev ortamını paylaşacaksa eğitim şarttır. Dış alanda kalarak bahçe ve evi koruyacak ise Köpek Alan Koruma Eğitimini mutlaka almış olmalıdır. Yavru hallerinden itibaren davranış eğitimi almaları gerekmektedir. İtaat eğitimleri, ileri itaat eğitimleri, bahçe köpeği ise ayrı ev köpeği ise ayrı eğitimleri gerekmektedir. Pro Dog Club Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Çiftliği olarak Uzman Köpek Eğitmenlerimiz ile ihtiyaç duyacağınız tüm eğitimleri can dostlarınıza veriyoruz.


Şile Köpek Eğitim Merkezi Hakkında

Şile köpek eğitim merkezi, PRO DOG CLUB işinde uzman kişilerce yönetilmektedir. Sevimli dostlarımıza ilgi ve özenle yaklaşılmaktadır. Yaşlarına ve cinslerine göre bakımı ve eğitimi sağlanmaktadır. Böylelikle gittikleri yuvaların kalıcı olması garantilenmektedir. İstedikleri şey sadece sevilmek olan köpekler için eğitim merkezlerinde sahipleri ile aralarındaki sevgi bağının oluşması adına sağlam adımlar atılmaktadır.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page