top of page

Biz Kimiz

Uzman Köpek Eğitmeni -Talih Sarı

10.08.1979 yılı Sakarya doğumluyum. İlk, orta lise öğrenim hayatımı Sakarya, Rize ve İstanbul ilinde tamamladıktan sonra 2000 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Orta Kademe Yöneticilik bölümünden  mezun oldum. 2000-2015 yılları arasında özel sektörde çalıştım. 2004 yılında sahibi olduğum Rottweiler köpeğim ile beraber Rottweiler Irk Derneği ve Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu ile tanıştım. Sonrasında Köpek Eğitimi ile ilgili olarak Eğitimlere katılmaya başladım. Köpek Psikolojisi, Köpek Davranış Şekilleri, Köpek Irkları, Köpek Eğitim Teknikleri konularında birçok seminer ve eğitimlere katıldım. Bu konularda kendimi geliştirdim. 2015 yılından itibaren özel sektörden ayrılarak köpek eğitimi/oteli hizmetinde iki ayrı kuruluşta ortak olarak bulundum. 01.03.2022 tarihi itibari ile PRO DOG CLUB'ü kurarak siz değerli köpek dostlarına hizmet vermeye başladım. 2009-2021 yılları arasında 8 sene Rottweiler Irk Derneği Başkanlığını yaptım. Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi görevini sürdürmekteyim. FCI organizasyonu içinde Rottweiler, Doberman ve Cane Corse Hakemliği yapmaktayım. Eğitim ve Seminerlerde öğrendiklerimi, köpek sevgimi ve sizin beklentilerinizi PRO DOG CLUB Köpek Çiftliği'ni günden güne daha kaliteli hizmet veren, samimi ve sıcak bir işletme haline getirmeyi hedeflemekteyim. 

rottweilerırkıköpek

Pro Dog Club Hakkında

Köpek Eğitiminde Uzman Kadro ile Sizlerleyiz

Pro Dog Club olarak, profesyonel ve pozitif eğitim teknikleri kullanılarak birebir adaptasyon çalışmaları ile köpek dostunuzun ve sizin hayat standartlarınızı yükselterek beraber mutlu ve keyifli zaman geçirmenizi hedef olarak belirliyoruz.
Dostunuzun ev hayatına ve dış dünyaya adaptasyonu ve uyum süreci için gerekli pozitif teknikler ile çalışmalar yapılarak eğitim aşamaları tamamlanıp köpek sahibi ile olan iletişimi bire bir çalışmalar ile sağlandıktan sonra yeni mutlu, sevgi dolu ve disiplinli yaşamına kavuşmasını hedef olarak belirliyoruz.

Köpektemelitaateğitimi.JPG
bottom of page