top of page

Pendik Köpek Eğitimi

Ailenize yeni bir bireyin katılması heyecan verici olmakla birlikte zaman zaman birlikte yaşamanın vermiş olduğu bazı problemleri de beraberinde getirmektedir. Ailenizin en değerli üyelerinden birisi olan sevimli dostlarınızda oluşan bu problemlerin üstesinden gelmek için ise onlara en doğru eğitimin verilmesi gerekmektedir. Bunun için de sizlerin yanında Pendik köpek eğitimi merkezlerinden birisi olan Pro Dog Club olarak sizlerin yanında yer almaktayız. Köpek eğitimi alanında profesyonel olan eğitmenlerimiz aynı zamanda tam bir köpek dostu oldukları için de eğitimlerinizden en üst düzeyde verim almaktayız. Sizlere sağladığımız eğitimler içerisinde ise şunlar yer almaktadır.

Temel İtaat Eğitimi

Temel itaat eğitimi dostunuz için alabileceğiniz eğitimlerin temelini oluşturmaktadır. Bu sebeple de sevk kayışı ile birlikte uygulanmaktadır. 4. aydan itibaren verilen temel itaat eğitiminde öğretilen komutlar içerisinde ise şunlar yer almaktadır.

· Köpeğinizin doğru ve yanlışı ayırt edebilmesi için hayır komutu,

· Otur komutu,

· Takip komutu,

· Otur bekle komutu,

· Gel komutu

Tuvalet Eğitimi

Vermiş olduğumuz tuvalet eğitimi ev ve dış ortam olarak ikiye ayrılmaktadır. Dostunuzun 4. ayından sonra tuvalet eğitiminin başlaması gerekir. Temel itaat eğitimi ile birlikte verilmesi gereken tuvalet eğitimi ile dostlarınızın ev ortamlarında ve dışarıda nasıl davranmaları gerektiği pozitif eğitim yaklaşımı ile öğretilmektedir.

Davranış Eğitimi

Sürekli havlama, eşyaları parçalama ya da arabada seyahat etmeme gibi davranış problemlerinin üstesinden gelinmesi için tasarlanmış olan davranış eğitiminde de pozitif yaklaşım kullanılmaktadır.

Ev Adaptasyonu

Eğer dostunuz evde yalnız kalamıyor, sürekli olarak havlıyor ya da evdeki eşyalara zarar veriyor ise o zaman sizin için en uygun olan eğitim ev adaptasyonu eğitimi olacaktır.

İleri İtaat Eğitimi

İlk itaat eğitimini sevk kayışı ile alan dostunuzun bir sonraki adım olan ileri itaat eğitimde komutları kayışsız olarak uygulaması öğretilmektedir. İlk itaat eğitiminin hemen ardından ya da 2 hafta sonrasında alınması önerilmektedir.

Diğer Eğitimler

Pro Dog Club Pendik köpek eğitimi hizmetleri içerisinde yer alan diğer eğitimler ise şunlar olmaktadır.

· Show eğitimi,

· Alan koruma eğitimi,

· Bodyguard eğitimi,

· Yavru köpek danışmanlık hizmeti,

· Trick eğitimi

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page