top of page

Maltepe Köpek Eğitim Merkezi

Profesyonel ekibi ile Maltepe köpek eğitim merkezi sevimli dostların alması gereken her tür eğitimi sunmaktadır. Dostlarımızın hak ettiği ilgiyi görmeleri prensibi ile çalışan merkez sahiplenme sürecini kolaylaştırmaktadır. Sevimli miniklerin ya da koruyucu dostlarımızın yuvalarını bulmalarının ardından kalıcı olmaları için komutlara uymaları önem taşımaktadır. Çoğu köpek ne yazık ki sahiplenme sonrası sokağa bırakılmaktadır. Köpek eğitim merkezleri sahipleri için de dostlarımız için de uyum sürecini kolaylaştırmaktadır. İşinde doğru kişiler, köpeklerin her ortamda konforlu bir yaşam sürmelerinde ilk adımı sağlamaktadır.

Köpeklerde Eğitimin Önemi

Köpek sahiplenmek kişiye harika hisler yaşatmaktadır. Minik dostların sahiplenilmesi ile aile ortamı çok farklı bir ortama bürünmektedir. Ne var ki, yanlış eylemler neticesinde iki taraf için de sıkıntılı dönemler yaşanabilmektedir. Böylesi anlardan uzak durmak adına köpeklerde eğitim şart olmaktadır. Yavru hâllerinden itibaren almaları gereken belli eğitimler bulunmaktadır. Maltepe köpek eğitim merkezi dostlarımızın yaşına ve türüne uygun eğitimi sunmaktadır.

Köpeklerde eğitimin önemi gelişimi, yuvalarındaki konforu ve sağlıklı aile ilişkileri açısından büyüktür. Bir köpeğin sahiplenilmesi ömür boyu sürecek olan sorumlulukları da beraberinde getirmektedir. En doğru ve profesyonel eğitimin verilmesi de onların en büyük hakkıdır. Köpeklerde farklı gruplara ayrıştırılmış eğitim çeşitleri bulunmaktadır. Köpeğin yaşına, kilosuna, cinsine göre farklı aktiviteler öğretilmektedir. Farklı adımlardan geçirilmektedirler. Köpeklerin bir çocuğu ya da bir bahçeyi, bir nesneyi koruması istenilebilir. Bir köpeğin sahibi istediği an birine saldırması ya da durması öğretilebilir. Köpeklerin ev ortamında saldırgan olmaması, eşyalara zarar vermemesi eğitimler ile sağlanabilmektedir. Köpeklerde eğitim başlı başına sağlıklı bir ilişki ve konfor için şarttır.

Maltepe Köpek Eğitim Merkezi Hakkında

İşinde uzman bir ekip köpeklerin eğitim süreçlerini kısa ve doğru adımlarla gerçekleştirebilmektedir. Maltepe köpek eğitim merkezi sevimli dostlarımıza ilgi ile yaklaşmaktadır. İtaat eğitiminden tuvalet eğitimine, ileri itaat eğitimine kadar her türlü eğitim sağlanmaktadır. Özellikle yaşam alanlarındaki köpeklerin eğitimi komutlara dayalıdır. Sahibinin sözlerini dinlemesi ve o sözlere uyması, yerine getirmesi önemlidir. Köpeklerin kişiliği, ruh hâli göz önünde bulundurularak temel ve ileri eğitimler ile onların dünyaları da renklendirilmektedir.

40 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page