top of page

Şişli Köpek Eğitim Merkezi

Köpeğiniz için en ideal eğitim, Şişli köpek eğitim merkezi tarafından sağlanmaktadır. İşinde uzman, sertifikalı, profesyonel ekip ile sevimli dostlarınızın tüm eğitim aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Onlarla birlikte eğlenerek, ruh hâllerini çözümleyerek, yeni yuvalarına uyum sağlamaları için her adım düşünülerek atılmaktadır. Sevimli dostlarınızın dünya ile sizlerle bağının güçlenmesi önemlidir.

Sosyal Hayatla Barışık Köpekler

Köpek eğitim merkezlerinin önceliği köpeklerin sosyal hayata uyumlarını kazanmalarıdır. Köpeklerin eğitim alması için çoğu kişi belli bir yaşa kadar beklemesini düşünmektedir. Ancak daha yavru iken almaları gereken temel eğitimler onları asıl hayatlarına hazırlamaktadır. Köpeklerin saldırgan tavırlarından uzaklaştırılmaları, aile ortamında yaşayabilmeleri, ısırma gibi eylemlerin bıraktırılması eğitimlerle mümkündür. Sosyal hayatla barışık köpekler doğru eğitimlerle yeni yuvalarında konforu yaşayabilmektedir.

Her köpeğin alacağı eğitim farklılık göstermektedir. Arazi, bahçe, alan koruyabilir. İnsan koruma amaçlı eğitim alabilirler. Yarışmalar içim köpekler eğitilebilmektedir. Her eğitim, her cins ve yaş grubu için farklılık göstermektedir. Ne var ki tuvalet eğitimi, itaat eğitimi, komutlara uyması her cins köpek için şarttır. İleriki dönemlerde de sahiplendikleri alan için eğitimleri değişmektedir. Aldıkları her eğitim, girdikleri her aktivite görevleri, sorumlulukları, uyacakları komut ne olursa olsun onları sosyal hayatla barışık hâle getirmektedir.

Şişli Köpek Eğitim Merkezi Neler Yapıyor?

İstanbul'da yer alan Şişli köpek eğitim merkezi pek çok ziyaretçi kabul etmektedir. Sevimli dostlarınıza değerli ve ilgi dolu yaklaşımları, onlarla eğlenen aktiviteleri ile yuvalarına uyum sürecini kolaylaştırmaktadır. Köpeklerin adaptasyonu, koruma yetisi, sahiplenme iç güdüsü diğer tüm eğitimlerle dengelenmektedir. Yaşayacağı ortam, katılacağı yarışmalar, arazi koruma gibi farklı durumlar için gereken eğitimler Şişli'deki eğitim merkezinde uygulanmaktadır. Köpek eğitim merkezleri, onlara yaklaşırken psikolojilerini, karakterlerini, yaş ve cinslerini analiz etmektedir. Doğal olarak en uygun eğitim verilmektedir.

Şişli köpek eğitim merkezi, standart ya da standart dışı komutları dostunuzun en kısa sürede öğrenmesini sağlayabilmektedir. Eğitimin eğlenceli bir sürece dönüştürülmesi, yavru hâllerinden itibaren yeni yuvasında yaşamayı da eğlenceli hâle getirecektir. Eğitim merkezleri onların istediği sevgi, güven ve konfor ortamı için başlangıç noktalarıdır. Köpeklerin sağlıklı gelecekleri ve mutlu yuva ortamı için eğitim merkezlerinin desteği şarttır.

33 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page