top of page

Ümraniye Köpek Eğitimi

2022 yılında faaliyetlerine başlayan Pro Dog Club, dostlarınızla olan ortak hayatınızı kolaylaştırmak ve daha eğlenceli hale getirmek için sizlerin ve dostlarınızın yanında yer alıyor. Sağladığımız profesyonel hizmetin yanı sıra pozitif eğitim anlayışı ile ailenizin en önemli bireylerinden birisi olan köpeklerinize uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Lokasyon yakınlığı sebebiyle Ümraniye Köpek Eğitimi merkezleri arasında bulunuyoruz.


Bünyemizde bulunan kadromuz özelliği sadece profesyonel olmaları değil aynı zamanda tam bir köpek dostu da olmalarıdır. Vermiş olduğumuz birebir eğitimler sayesinde köpeğinizi ailenize ve dış dünyaya nasıl uyum sağlayacağını anlamalarını sağlıyoruz. Bu sayede ailenizin yeni üyesi ile birlikte uzun ve eğlenceli zaman geçirmeniz, birlikte geçirdiğiniz zamanların daha kaliteli olmasına imkân sağlıyoruz.


Uyguladığımız pozitif eğitim teknikleri ile çalışmalar yaptıktan sonra sizleri de eğitimin bir parçası haline getirerek aranızdaki bağın kopmamak üzere inşa edilmesine yardımcı oluyoruz. Sonuç olarak verdiğimiz eğitimler ile birlikte dostunuzun disiplinli olmasının yanı sıra ailenizin daha mutlu, sevgi dolu ve keyifli bir hayat yaşamasını hedefliyoruz.


Köpek Eğitimi Hizmetlerimiz

Bünyemizde bulunan köpek eğitim uzmanlarımız en az 15 yıldan bu yana köpek eğitiminde ki yetkinliklerini kanıtlamış olan kişilerden oluşmaktadır. Hem evinizin rahatlığında hem de köpek dostu tesisimizde sunmuş olduğumuz köpek eğitimi hizmetimiz ile sizin ya da dostunuzun karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz. Bu sebeple de farklı alanlarda eğitim paketlerimizi sizlere sunuyoruz.


Temel İtaat Eğitimi

4 ayın üzerindeki köpeklere uygulanan temel itaat eğitimi sevk kayışı ile uygulanmaktadır ve profesyonel eğitimin ilk basamağını oluşturur. İlk basamak olduğu için de sevimli dostunuzu yetişkinliğe geçmeden önce alması gereken en önemli eğitimlerden birisidir.


Tuvalet Eğitimi

Dostunuz kas gelişime ve davranış özelliğine bağlı olarak verilen davranışsal bir eğitimdir.

Davranış Eğitimi

Dostunuzda oluşan bazı olumsuz davranışların giderilmesi amacıyla verilen eğitimdir.

Ev Adaptasyon Eğitimi

Dostunuz ile ortak yaşam alanlarınızda yaşadığınız problemlerin üstesinden gelebilmek için verilen eğitimdir.

İleri İtaat Eğitimi

Temel itaat eğitiminde yer alan komutların tasmasız bir şekilde yerine getirilmesi için verilen bir eğitimdir.

Show Eğitimi

Köpek yarışmalarına hazırlanan dostlarınız için verilen bir eğitimdir.

Alan Koruma Eğitimi

Ev ya da işyeri gibi alanlara yabancıların girmesini önlemek için verilen eğitimdir.

Bodyguard Eğitimi

12 aydan büyük olan bazı ırklara kişileri koruması için verilen eğitimdir.

Yavru Köpek Danışmanlık Eğitimi

Dostunuzun ilk sahiplenme aşamasında başlayan eğitimdir.

Trick Eğitimi

Normal komut eğitiminin dışında komut yükleme eğitimidir.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page