top of page

Silivri Köpek Eğitimi - Silivri Köpek Üretimi

Silivri köpek eğitimi hizmetleri içerisinde yer alan diğer eğitimler şunlardır.

· Köpeklerde Temel İtaat Eğitimi

· Köpeklerde Tuvalet Eğitimi

· Köpeklerde Davranış Eğitimi

· Köpeklerde Sosyalizasyon Eğitimi

· Köpeklerde Ev Adaptasyon Eğitimi

· Köpeklerde İleri İtaat Eğitimi

· Köpeklerde Show Eğitimi,

· Köpeklerde Alan Koruma Eğitimi,

· Köpeklerde Bodyguard Eğitimi,

· Köpeklerde Yavru Köpek Danışmanlık Hizmeti,

· Köpeklerde Trick Eğitimi


Pro Dog Club bünyesinde alanında uzman kaliteli köpek eğitmenlerinden profesyonel destek alabilirsiniz. Bünyemizde bulunan profesyonel eğitmen kadromuzun özellikleri sadece profesyonel olmaları değil aynı zamanda tam bir köpek dostu olmalarıdır. Benimsediğimiz pozitif eğitim teknikleri ile çalışmalar yaptıktan sonra sizleri de eğitimin bir parçası haline getirerek köpeğiniz ile aranızdaki bağın inşa edilmesi ve sağlamlaşmasına yardımcı oluyoruz.


İstanbul'da yer alan Silivri köpek eğitimi pek çok köpek dostunu misafir etmektedir. Köpek dostlarınıza değerli ve ilgi dolu yaklaşımları, onlarla eğlenen aktiviteleri ile yuvalarına uyum sürecini kolaylaştırmaktadır. Köpeklerin adaptasyonu, koruma yetisi, sahiplenme iç güdüsü diğer tüm eğitimlerle dengelenmektedir. Köpek eğitim merkezleri, onlara yaklaşırken psikolojilerini, karakterlerini, yaş ve cinslerini analiz etmektedir. Doğal olarak en uygun eğitim verilmektedir.


Ayrıca secereli ırk köpek üretim çiftliği olan Pro Dog Club ailenize katmak istediğiniz yeni köpek dostunuz için de sizlere yardımcı olmaktadır. Silivri Köpek Üretim Çiftliği Tarım ve Orman Bakanlığı izni ile şecereli ırk kaydına sahip köpek dostlarımızın çiftleştirilmesi ile şecereli ırk yavrularının üretimini yapmakta.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page