top of page

KÖPEK EĞİTİMİ

Hayatımızın bir bölümünde bize eşlik eden can dostlarımız köpeklerin eğitimi hakkında sizlere bilgi aktarmak istiyoruz.

Dostlarımızın bizi mutlu etmek adına her türlü şapşallığı yaptığını düşünecek olursak eğitilmelerinin aslında ne kadar kolay olduğunu görebiliriz. Hepimiz biliyoruz ki Köpek Eğitimi konusu çok önemlidir. Kötü köpek yoktur iyi eğitilmemiş ve yanlış bilinçlendirilmiş sahip ile büyüyen bir can vardır.

Tabi ki her ırk için tüm eğitimler uygun olmamakla birlikte her köpeğin alması gereken genel köpek eğitimi “Sevk Kayışlı Temel İtaat Eğitimi”dir. Diğer tüm eğitimler bu temelin üzerine inşa edilir. Günümüzde köpek sahiplerinin en temel sorunu ‘köpeğim beni dinlemiyor’ ve ‘köpeğime tuvalet eğitimi nasıl veririm’ oluyor. Temel itaat eğitimi ile başlayarak köpeğinizle pozitif öğrenim teknikleri uygulamalı ve ona hayır, otur, yat, bekle, gel gibi komutlar almayı öğretmelisiniz. Elbette ki bunu bireysel yapmanız ilk aşamada kolay değildir. Bu yüzden profesyonel yardım almanız gerekir. Biz de İstanbul Pro Dog Club Köpek Eğitim Merkezi olarak can dostlarınıza profesyonel eğitmenler aracılığıyla pozitif teknikler uygulayarak sizin ile uyum sağlamasını ve iletişiminizin güçlenmesini hedefleyerek danışmanlık vermekteyiz.

Temel İtaat Eğitimi dışında diğer eğitimlerden de bahsetmek gerekirse;

· Köpek Tuvalet Eğitimi

· Köpek Davranış Eğitimi

· Köpek Ev Adaptasyon Eğitimi

· Köpek İleri İtaat Eğitimi

· Show Köpeği Eğitimi

· Alan Koruma Köpeği Eğitimi

· Bodyguard Köpeği Eğitimi

· Yavru Köpek Danışmanlık Hizmeti

· Köpek Trick Eğitimi


Can dostunuzla beraber eğitim alarak daha konforlu, mutlu ve sevgi dolu bir yaşam sürebilirsiniz. Unutmayın ki can dostlarımız her bir hareketini sizlere olan sevgisiyle ve sizi mutlu etmek için yapıyor. Eminiz ki siz de bizim gibi onları çok seviyorsunuz. Kendiniz ve köpeğiniz için bir iyilik yapın ve mutlaka eğitimde profesyonel desteğe başvurun.


Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Sevgiler,


Pro Dog Club Ailesi

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page