top of page

Caddebostan Köpek Eğitim Merkezi

Köpeğiniz için en ideal eğitim, Caddebostan köpek eğitimi Pro Dog Club tarafından sağlanmaktadır. İşinde uzman ekip ile köpek dostlarınızın tüm eğitim süreçleri gerçekleştirilmektedir. Onlarla eğlenerek, ruh hâllerini analiz ederek, sizinle uyum içinde yaşamaları için her adım düşünülerek atılmaktadır. Köpek dostlarınızın sizlerle bağının güçlenmesi bizim için değerlidir.


İstanbul’da bulunan Köpek Eğitim Okulu ve Köpek Üretim Çiftliğimiz Türkiye’nin her yerinden misafir olan köpek dostlarımıza hizmet verdiği gibi Caddebostan Köpek Eğitimi Okulu arayan dostlarımıza da hizmet vermektedir.


Caddebostan Köpek Eğitim Merkezi Hizmetleri

Caddebostan Köpek Eğitim Merkezi ve Köpek Çiftliği Pro Dog Club’ın hizmetleri içerisinde yer alan eğitimler şunlardır.


· Köpek Temel İtaat Eğitimi

· Köpek Tuvalet Eğitimi

· Köpek Davranış Eğitimi

· Köpek Sosyalizasyon Eğitimi

· Köpek Ev Adaptasyon Eğitimi

· Köpek İleri İtaat Eğitimi

· Köpek Show Eğitimi,

· Köpek Alan Koruma Eğitimi,

· Köpek Bodyguard Eğitimi,

· Köpek Yavru Köpek Danışmanlık Hizmeti,

· Köpek Trick Eğitimi


Köpeğiniz ile yolda yürürken adımlarını sizinle uyum içinde atması, sizi izlemesi, hayır komutunu, takip komutunu dinleyebilmesi için her gün tekrarlanan yoğun eğitimlere ihtiyaç duyar. Çünkü tekrarlanmayan ve müsama gösterilen davranışlar bir süre sonra köpeğinizde negatif kodlama olarak kalacaktır. Bu sebeple Caddebostan Köpek Eğitim Merkezi Pro Dog Club sizlere profesyonel destek ile yardımcı olmak için danışmanızı beklemektedir.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page