top of page

İSTANBUL KÖPEK EĞİTİMİ

Köpeğime eğitim almak istiyorum ama nereye güvenebilirim, doğru eğitim nasıl olmalı, köpeğime hangi eğitim uygun gibi sorulara cevap arıyorsanız ve köpek eğitimi hakkında bilgi topluyorsanız sitemizin bloğu size oldukça yararlı olacaktır. İstanbul’da bulunan köpek eğitim merkezimiz Pro Dog Club uzman köpek eğitmeni kadrosu ile pozitif eğitim tekniklerini benimseyerek hizmet vermektedir.

İstanbul gibi büyük şehirlerde birçok seçenek olmasıyla beraber doğru yerden doğru hizmeti almanın her zaman kolay olmadığını biliyoruz. Hele ki söz konusu olan can dostumuz ise onu güvenilir ellere emanet etmek isteriz. İstanbul Köpek Eğitim Merkezi ve Oteli Pro Dog Club ailesi olarak eğitim aldığı süre boyunca köpeğinizin konforlu, güvenli ve mutlu olmasını ön planda tuttuğumuzu belirtmek isteriz. Peki bu konfor, güven ve mutluluk nasıl sağlanmalı? Doğru bir eğitim merkezine nasıl karar vereceksiniz kısaca önerilerimizden bahsedelim.

Öncelikle can dostunuzu İstanbul’da köpek eğitimine vereceğiniz merkezi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede merkezin nasıl bir yer olduğunu, açık ve kapalı eğitim sahalarını, enerjisini atabileceği açık ve güvenlikli alanı olup olmadığını, konaklanan bölümleri, genel temizlik şartlarını, eğitim veren hocaları ve orada eğitim alan diğer köpekleri de görebilirsiniz. Tabi ki eğitmen sertifikası ve işletme ruhsatı hakkında mutlaka bilgi istemelisiniz. Köpek Eğitim mekanlarının genel hijyeni çok önemlidir. Bu hususları mutlaka göz önünde bulundurarak köpek eğitim merkezini incelemenizi tavsiye ederiz. Günümüz teknolojisinin nimetlerinden yararlanarak daha önce köpek eğitimi hizmeti almış müşterilerin yorumlarına hem kendi sitelerinden hem arama motorlarından hem de sosyal medya hesaplarından bakmanızı da tavsiye ederiz.

Alanında uzman bir eğitmen paylaştığı bilgiler ışığında içinizi hemen rahatlatacaktır. Bizler de bu konuda Uzman Köpek Eğitmenimiz “Talih Sarı” ile yapacağınız görüşme sonrası keyifle can dostunuzu Pro Dog Club Köpek Eğitim Merkezine emanet edebileceğinize gönülden inanıyoruz.

Son olarak küçük bir önemli tavsiye daha yapmak isteriz. Can dostunuzu köpek eğitimine vermeden hem kendi hem de diğer canların sağlığı açısından önce aşılarını tamamlamanızı ve aşılar tam ise genel muayenesini yaptırmanızı öneririz.


Sevgilerimizle,


Pro Dog Club Ailesi

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page